DNI OTWRTE - REKRUTACJA

Dni OTWARTE
W PRZEDSZKOLU INTEGRACYJNYM

Drzwi naszego Przedszkola pozostają dla Państwa otwarte. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Z pewnością znajdziemy dla Państwa czas! Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego oraz mejlowego! Kontakt z Nauczycielami (533 318 751, biuro@camelot.net.pl) oraz Dyrektorem (533 318 750) możliwy jest w czasie pracy Przedszkola.

.

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE
DLA PRZYSZŁYCH PRZEDSZKOLAKÓW

Wszystkich zainteresowanych oddaniem zapisaniem Dzieci do Przedszkola zapraszamy na zajęcia adaptacyjne, które umożliwią Państwu oraz Dzieciom przekonanie się, że oferta naszego Przedszkola jest odpowiednia dla potrzeb Państwa Pociech. Celem zajęć jest zaaklimatyzowanie Dzieci w Przedszkolu, zapoznanie ich z salą, Paniami oraz grupą, a także z zasadami funkcjonowania Przedszkola.

Na zajęcia zaproszeni są także Rodzice lub Opiekunowie Dziecka.

Prosimy o zabranie butów na zmianę i energii na całodzienną zabawę! :]

Wszelkie zgłoszenia kierować prosimy na adres mejlowy lub drogą sms-ową. Prosimy o wskazanie

imienia i nazwiska oraz daty urodzenia Dziecka, a także numeru kontaktowego do Rodzica).

możliwy jest w czasie pracy Przedszkola

ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2018/2019 JUŻ TRWAJĄ!

Zapraszamy wszystkie Dzieci w wieku 2-6 lat. Placówka jest otwarta wszystkich Dzieci.

Wykwalifikowana Kadra zajmuje się także Dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu
i z zespołem Aspergera, z orzeczeniami i w trakcie diagnozy.

Ilość wolnych miejsc jest ograniczona. Dzieci przyjmowane są według kolejności zgłoszeń do wyczerpania miejsc.

Dzieci wpisywane są na listę po wypełnieniu Karty Przedszkolaka i podpisaniu umowy.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA 2018 2019

zapraszamy do nas!