Krzesło Pipe z podłokietnikami czarne, ciemny buk

Krzesło Pipe projektu słynnego Jaspera Morrisona to propozycja o silnym charakterze, wyróżniająca się ciekawym technicznym detalem.Zalety:Siedzisko i oparcie mebla przytwierdzone zostały do aluminiowej ramy za pomocą specjalnego kleju, co pozwoliło zrezygnować z zastosowania jakichkolwiek śrub czy innego rodzaju mocowań.Zaokrąglona rama o cylindrycznym przekroju przypomina wąską rurkę - stąd nazwa krzesła. Siedzisko znajduje się na wysokości 46 cm.Przeznaczenie:To designerskie krzesło sprawdzi się w biurach oraz pomieszczeniach o wystroju industrialnym.Materiały:Krzesło Pipe z podłokietnikami zostało wykonane z drewna bukowego oraz aluminium pomalowanego proszkowo.Dobrze wiedzieć!Krzesło dostępne jest w różnego rodzaju wersjach - z aluminiową ramą, oparciem i siedziskiem pokrytymi poliestrową powłoką, z ramą oparciem i siedziskiem z polerowanego aluminium oraz z aluminiową, lakierowaną ramą i oparciem i siedziskiem ze sklejki bukowej. Wersje z aluminium stosować można zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

1 808.00 zł